Kto prowadzi trening EMS?

Jeżeli chodzi o treningi EMS to mamy specjalnie wyszkoloną kadrę. Nasi trenerzy po przeprowadzeniu odpowiedniego wywiadu z trenującymi starają się ustalić wszystko indywidualnie z nowymi osobami. To ludzie z pasją, którzy są motywacją szczególnie dla osób jeszcze niezdecydowanych. To właśnie nasz kadra skupia się na specjalnym doborze ćwiczeń, tak, aby osiągnąć oczekiwane i określone efekty. Pamiętajmy, że najważniejsza w życiu praca, to praca nad sobą. Warto swoje marzenia zamienić w cele i zacząć po prostu działać i pracować nad swoją wymarzoną sylwetką. Z odpowiednimi ludźmi wszystko jest możliwe.

Czy trening EMS naprawdę działa?

Ciężko czasem uwierzyć, że trenując tylko 20 minut tygodniowo, można osiągnąć takie efekty, jednak jak widać da się. Szczęściu należy pomagać, podobnie jest z treningami. O jedno nie musimy się kompletnie martwić, ponieważ zawsze trening EMS będzie wykonywany z trenerem, który służy pomocną dłonią i najlepszą radą. Musimy pamiętać, że każdy trening wiąże się też z pewnego rodzaju wkładem własnym, w tym przypadku odpowiednia dieta. Jeżeli nie zadbamy o nasze odpowiednie odżywianie, to treningi mogą nie przynosić zamierzonych efektów. Warto wybierać mądrze, to bardzo ważne nie tylko na początku.

 

Czy trening EMS można połączyć z innymi ćwiczeniami?

Tak, jak najbardziej można połączyć trening EMS z innymi ćwiczeniami. Osoby początkujące mogą to połączyć z codziennymi spacerami czy bieganiem lub wizytą na basenie. Warto także połączyć trening EMS z innymi aktywnościami na siłowni, np. z zajęciami grupowymi, takimi, jak chociażby zumba czy jakieś ćwiczenia w stylu pilates w przypadku damskiej części widowni. Jeżeli już np. biegamy regularnie, to nie musimy eliminować tego z naszych codziennych czynności, wręcz przeciwnie powinniśmy to kontynuować. Wiosna to dowód na to, jak piękna może być zmiana, więc może warto zacząć od zmiany. Grunt to nabyć zdrowe nawyki i tego się trzymać oraz to powtarzać. Pamiętajmy, że największe ograniczenia są tylko i wyłącznie w naszych głowach.